Tatuaże

Opublikowano: poniedziałek, 01, luty 2016 Administrator

1. ZNAK ZODIAKU

1 

 

Za prawym uchem Rihanny, znajduje się mały tatuaż, który obrazuje znak zodiaku Robyn - ryby.

2. MODLITWA W SANSKRYCIE

 2

 

Na biodrze Rihanny znajduje się fragment modlitwy w języku sanskryckim, który w tłumaczeniu oznacza "Wybaczenie, Szczerość, Poskramianie, Kontrola".

3. GWIAZDKA 

Bez tytuu 1 

 

W lewym uchu, Rihanna wytatuowała sobie małą gwiazdkę. Tatuaż został wykonany w popularnej dzielnicy Nowego Jorku, The Village.

4. ARABSKIE ZDANIE 

4 

 

Na lewym boku klatki piersiowej Rihanny znajduje się arabskie zdanie "All Hurria fi Al Maseeh", co w tłumaczeniu oznacza "Wolność w Bogu".

5. GWIAZDKI 

5

 

Gwiazdki na szyi Rihanny to jeden z bardziej charakterystycznych tatuaży gwiazdy. Początkowo na plecach Rihanny pojawiło się kilka małych gwiazdek, jednak później, ulubiony tatuażysta Rihanny, Bang Bang powiększył tatuaż.

6. CZASZKA Z KOKARDKĄ 

6

 

Ten tatuaż znajduje się na lewej kostce Rihanny i został wykonany podczas pobytu gwiazdy w Miami.

7. SŁOWO "MIŁOŚĆ" 

7

 

Na wewnętrznej stronie środkowego palca Rihanny, znajduje się wytatuowane słowo "Love", co w tłumaczeniu oznacza "Miłość". Tatuaż wykonany został w Los Angeles.

8. NAPIS "SHHH" 

8

 

Kolejnym, bardzo charakterystycznym dla Rihanny tatuażem, jest napis "SHHH" znajdujący się na prawym palcu wskazującym gwiazdy. Jest to jeden z najczęściej kopiowanych tatuaży Rihanny, przez inne gwiazdy, np. Lindsay Lohan, Lily Alen, czy też fanów Rihanny.

9. DATA URODZIN 

9

 

Powyższy tatuaż przedstawia datę urodzin (04.11.1986) najlepszej przyjaciółki Rihanny, Melissy Forde. Melissa wytatuowała sobie dokładnie w tym samym miejscu datę urodzin Rihanny.

10.ZNAK PLEMIENNY 

10

 

Znak plemienny na prawej ręce wykonany został podczas trasy koncertowej Rihanny w Nowej Zelandii. tatuaż wykonywany był tradycyjną, naturalną metodą (bez użycia profesjonalnych igieł).

 

"To ich tradycyjny tatuaż. Zawsze chciałam taki. Reprezentuje siłę i miłość. Potwornie bolało!"

Tatuaż ten został uzupełniony o maoryskie ornamenty wykonane za pomocą młotka i dłuta. Jego wykonanie zajęło około 11 godzin.

 

mm

11. PISTOLET 

11

 

Tatuaż ten powstał niedługo po pobiciu Rihanny przez Chrisa Browna. Wykonał go Bang Bang, autor większości tatuaży Rihanny, który przyleciał specjalnie z Nowego Jorku do domu gwiazdy w Los Angeles.

12. ZDANIE 

12

 

Powyższe zdanie, które Rihanna wytatuowała sobie tuż pod obojczykiem brzmi "Never A Failure, Always A Lesson", które w tłumaczeniu brzmi "Nigdy klęska, zawsze lekcja". Tatuaż został napisany wspak, dlatego aby odczytać go poprawnie, potrzebne jest lustrzane odbicie. 

"To jest moje życiowe hasło na wszystko, zamiast zamartwiać się rzeczami, które były błędem, trzeba traktować je jako lekcję."

13. NAPIS 

13

 

Rihanna w sierpniu 2010 roku postanowiła wytatuować sobie napis "Rebelle Fleur", który oznacza "Kwiat i bunt". Początkowo jednak media zwróciły uwagę, że tatuaż zawiera błąd, uznając, że w języku francuskim przymiotnik powinien znajdować się na drugim miejscu. Rihanna w wysłanym SMSie do swojego tatuażysty wytłumaczyła szyk napisu.

"Rebelle Fleur tłumaczymy jako Bunt i Kwiat, a nie Zbuntowany Kwiat, to dwa rzeczowniki zatem "fleur" nie musi być jako pierwszy. Dla twojej informacji, bo na pewno będą o to pytać". 

Tatuaż powstał również przy okazji kampanii pierwszych perfum Rihanny "Reb'l Fleur".

14. KRZYŻYK 

14

 

Tatuaż został wykonany przez Bang Bang. Jego odcień jest nieco jaśniejszy, ponieważ tusz został lekko rozcieńczony. W związku z wieloma sesjami zdjęciowymi Rihanny, tatuaż ten musi być dyskretny.

 

15. SŁOWO PO TYBETAŃSKU

15

 

 

Kolejny tatuaż - napis "Lover"  w języku tybetańskim, co w tłumaczeniu oznacza "Kochanek" znajduje się na pośladku Rihanny.

 

16. SOKÓŁ 

16

17

 

W miejscu swojego pierwszego tatuażu, czyli nutek na prawej stopie, Rihanna postanowiła wytatuować egipskiego Sokoła, który swoim kształtem przypomina broń.

"Sokół: światło, które rozświetla mrok! Nigdy nie zamykają oczu podczas snu."

17. BOGINI ISIS 

18

 

Tatuaż to hołd złożony zmarłej na raka babci Rihanny. W mitologii egipskiej Isis to opiekunka rodzin, idealna matka i żona, a także przyjaciel niewolników, grzeszników i potepionych.

"Bogini Isis - Kobieta Kompletna - Wzór dla przyszłych pokoleń - #GranGranDolly - zawsze w moim sercu." 

18. EGIPSKA KRÓLOWA NEFERTITI 

19

 

Nefertiti to ukochana żona króla Egiptu, Echnatona. Jako królowa przybrała imię Neferneferuaton ("Nadzwyczajna piękność Atona"). Nadano jej wiele tytułów, m.in. "Księżniczka Dziedziczka", "Wielka Wychwalana", "Dama Łask",  czy "Słodka Miłości".

 

19. DATA: "1988"

11896072 1117518491609063 230250819520639273 n

 

Tatuaż wykonany przez tatuażystę Bang Banga w Nowym Jorku, oznacza datę urodzenia Rihanny.

20. Rekin

rekin

Tatuaż wykonany w Miami przez ulubionego tatuażystę Rihanny - Bang Bang. Przedstawia rekina, którego artystka dostała od Drake'a jako maskotkę. 

Odsłony: 2589

Powiadamiaj o newsach!

1+1
Imię:
Email:

 

stat4u
Back to Top