Rihanna w Polsce

Opublikowano: wtorek, 02, luty 2016 Administrator

Rihanna w ramach Coke Live Music Festival 

(25 sierpnia 2007 roku w Krakowie)

Rihanna po raz pierwszy odwiedziła Polskę w sierpniu 2007 roku, podczas swojej pierwszej międzynarodowej trasy koncertowej, promującej trzeci album zatytułowany "Good Girl Gone Bad", który okazał się najlepiej sprzedającym się albumem muzycznym 2007 roku.

Single pormujące album w większości stały się hitami, z których największy sukces odniosły "

" - oba utwory znalazły się na pierwszej pozycji światowego notowania.

Koncerty W Polsce

 

 

 

Rihanna w ramach trasy Good Girl Gone Bad

(19 marca 2008 roku w Warszawie)

ggt

Rihanna 19 marca 2008 roku w warszawskim Torwarze podczas trasy koncertowej zatytułowanej Good Girl Gone Bad Tour po raz drugi wystąpiła w naszym kraju, gdzie ponownie promowała swój trzeci album "Good Girl Gone Bad" śpiewając swoje największe hity.

Koncerty W Polsce

 

Rihanna w ramach trasy Loud Tour 

(06 grudnia 2011 roku w Łodzi)

 

loud tour

 

Rihanna 9 lutego 2011 roku ogłosiła, że wybiera się w trasę koncertową Loud po całym świecie w celu promowania albumu o tej samej nazwie. 6 grudnia 2011 roku Atlas Arena w Łodzi zgromadziła około piętnastu tysięcy fanów, którzy po kilku latach nieobecności piosenkarki w naszym kraju, przywitali Rihannę po raz trzeci w Polsce.

Trasa zyskała kluczowe uznanie krytyków muzycznych cytujących to jako "najlepszą trasę Rihanny".

"Dwie godziny wydające się dłuższe niż w rzeczywistości pokazują niesamowity billing. I jeszcze więcej!" (Jane Stevenson, Toronto Sun)

"Obudowa, suchy lód, zimne ognie, pióropusze z dymu, platformy i podnoszenie ich od dołu i z powrotem, w miarę potrzeb ruchoma część parkietu przenosi ją z jednej strony sceny na drugą, filmy, wijące się tancerki, armaty, rockowe solówki, mnóstwo zmieniających się kostimów i być może rekord w krzyczeniu "Montreal", przez Rihannę. Fani jedli to." (Bernard Perusse, Montreal Gazette)

"Rihanna potrafi wydać przyjęcie - erotyczne, zaparowane, gdzie wczorajsze kłopoty są zgniecione pod miło-wysokimi szpilkami i zatopione przez odurzająco klubowy bit." (Amanda Ash, The Vancouver Sun)

loud tour2

loud tour3

loud tour4

Rihanna w ramach Diamonds World Tour

(07 lipca 2013 roku w Gdyni)

 

Rihanna Concert In Gdynia


Kolejny, czwarty koncert Rihanny w Polsce odbył się 7 lipca 2013 roku w Gdyni, dzień po zakończeniu Heineken Open'er Festival 2013. Występ był częścią światowej trasy koncertowej artystki promującej albumy "Talk That Talk" oraz "Unapologetic". Na koncercie pojawiło się ponad 50 tysięcy fanów! Koncert w Gdyni był jednym z największych koncertów w Polsce w 2013 roku. 


Rihanna do Polski przyleciała 6 lipca i od razu udała się na teren festiwalu w Gdyni, na koncert Kings of Leon. Następnie udała się do hotelu Sheraton w Sopocie, gdzie następnego dnia, na prywatnej plaży relaksowała się przed wieczornym koncertem.

"Polsko! Wrócę tutaj! I mam nadzieję, że już wkrótce! Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przybyli, czyniąc moją noc tutaj. Dziękuję, że dajecie mi tyle miłości i tyle energii za każdym razem, gdy tu jestem. Kocham Was na zawsze! Zróbcie hałas dla samych siebie! Nikt nie wychodzi dopóki nie skończymy tej piosenki!"

DSC08352

 

 ANTI WORLD TOUR

 13918886 1797592453785474 600613885 o13932118 1797592303785489 1429356029 o

Rihanna odwiedziła Polskę już po raz 5. Tym razem zobiła to za sprawą trasy promującej ostatnio krążek Anti. W Polsce pojawiła się 4 sierpnia i spędziła spokojny wieczór w hotelu. Koncert odbył się na stadionie Narodowym dnia 5 sierpnia. Podczas koncertu podpisała jednemu z fanów płytę, czego nie zrobiła żadna inne gwiazda! Stadion Narodowy pękach w szwach, każdy kto przyszedł na koncert był mega zadowolony z show, jakie przedstawiła mu Rihanna. Piosenkarka wyznała, że jesteśmy jedną z najlepszych widowni na świecie i na pewno do nas powróci.  Pełna relacja TUTAJ.

 

 

Odsłony: 1486

Powiadamiaj o newsach!

1+1
Imię:
Email:

 

stat4u
Back to Top